CROMAX 280X / niebieski

cromax 280x

CROMAX 280X w wykonaniu standardowym jest produkowany ze stali wyróżniającej się kombinacją bardzo dobrych właściwości mechanicznych i doskonałej spawalności. Cromax 280X jest dostępny jako pręt pełny i drążony.

Zastosowanie:

. Nasz podstawowy produkt, Cromax 280X, znajduje szerokie zastosowanie w hydraulice dla rolnictwa i jednym z przykładów zastosowań jest ładowarka kołowa lub traktor z zamocowaną ładowarką.

Wykonanie:

Cromax 280X wykonany jest z stali o wysokich własnościach mechanicznych, dobrej obrabialności i doskonałej spawalności. ta kombinacja daje szereg korzyści w formie uproszczonej konstrukcji i obniżenia kosztów produkcji siłowników hydraulicznych. Cromax 280 produkowany jest z nowoczesnej mikrostopowej stali, która zapewnia bardzo korzystną kombinację wysokiej wytrzymałości z doskonałymi własnościami obróbczymi i wysoką spawalnością

Wytrzymałość

Dla <= 80mm (3 1/4") granica plastyczności i wytrzymałości jest o 20% niż prętach chromowanych wykonanych z nisko-węglowej spawalnej stali. W porównaniu ze standardowymi produktami, podwyższone własności wytrzymałościowe Cromaxu 280X dają wiele korzyści w projektowaniu i produkcji cylindrów hydraulicznych przez zmniejszenie wymiarów tłoczyska a tym samym ciężaru i kosztów produkcji bez obniżenia zdolności nośnej elementów.